“Skvelé počasie, krásna túra”
4.8(4 Hodnotenia)
Crans-Montana
Crans-Montana sú dva susedné dediny, ktoré ležia na 1500 m n. m. na slnečnom plato. Obec vo francúzsky hovoriacom Valé se teší veľkej popularite ako vzdušné kúpeľné miesto. Crans-Montana ponúka renomované lyžiarske stredisko a veľmi veľa obchodných možností. V lete je to golfové raj. Ponúka aj možnosti na canyoning, paragliding či kúpanie. Päť jazier je v priamej blízkosti. Nad nimi sa nachádza ľadovcové plato Plaine Morte vo výške 3000 m n. m. (Fotografia: Schweiz Tourismus, Cyrill Muller)
Na čo máš chuť? Vyber si náladu a my prispôsobíme kategórie aj návrhy.
Crans-Montana na mape
Rezervovateľné zážitky, miesta a podujatia v prehľade
Oblasť Crans-Montana (PSČ 3963)
Od cestovateľov ako ty
Bethli
on Vinohradnícka túra v Salgeschu“Raul a Rafael, naši piloti, boli jednoducho skvelí. Bol to náš prvý zážitok z paraglidingu. Nielenže nám všetko uľahčili, ale postarali sa aj o kopec zábavy. Určite si to zopakujeme!!”
Rajaram
on Rosswald Tandém paragliding vo Vajce“Bol to ohromujúci zámok a bez problémov sme tam strávili pár hodín.”
Sonya
on Vstupenka na zámok Château Chillon v Montreux“Mohol som vidieť mesto z iného uhla.”
François
on Sion interaktívny orientačný beh s mobilným telefónomTuristické trasy
- Ľahká túra k jazerám od Crans-Montana cez Bisse du Rho
Ľahká túra k jazerám od Crans-Montana cez Bisse du Rho
WanderwegCrans-Montana · 2.9 km · 56 min - Ľahká túra od Crans-Montana do Lens cez Pra Pelouchon
Ľahká túra od Crans-Montana do Lens cez Pra Pelouchon
WanderwegCrans-Montana → Lens · 4.3 km · 1 h 24 - Túra k jazerám od Crans-Montana do Merbé cez La Cocagne
Túra k jazerám od Crans-Montana do Merbé cez La Cocagne
WanderwegCrans-Montana → Merbé · 9.8 km · 3 h 47 - Ľahká túra k jazerám od Crans-Montana cez Etang Long
Ľahká túra k jazerám od Crans-Montana cez Etang Long
WanderwegCrans-Montana · 4.8 km · 1 h 33 - Náročná túra od Crans-Montana do Petit-Mont-Bonvin cez Bluche
Náročná túra od Crans-Montana do Petit-Mont-Bonvin cez Bluche
WanderwegCrans-Montana → Petit-Mont-Bonvin · 16 km · 6 h 47 - Túra od Crans-Montana do Petit-Mont-Bonvin cez Cave de Merdechon
Túra od Crans-Montana do Petit-Mont-Bonvin cez Cave de Merdechon
WanderwegCrans-Montana → Petit-Mont-Bonvin · 7.1 km · 3 h 18 - Náročná túra od Crans-Montana cez Pradouvan
Náročná túra od Crans-Montana cez Pradouvan
WanderwegCrans-Montana · 11 km · 5 h 40 - Ľahká túra k jazerám od Crans-Montana do Crans-Montana Route Télé cez Le Haut de Crans
Ľahká túra k jazerám od Crans-Montana do Crans-Montana Route Télé cez Le Haut de Crans
WanderwegCrans-Montana → Crans-Montana Route Télé · 5.1 km · 1 h 41
Zobraziť 24 viac
- Súkromný snowboardový kurz pre dospelých – všetky úrovne
- Súkromný lyžiarsky kurz pre dospelých – všetky úrovne
- Súkromný lyžiarsky kurz pre dospelých – všetky úrovne
- Súkromný lyžiarsky kurz pre všetky úrovne
- Súkromný snowboardový kurz pre všetky úrovne
- Snowboardové kurzy pre deti v Crans Montana
- Lyžiarsky kurz pre deti – všetky úrovne
- Kurz remeselnej výroby syra a ochutnávky v Crans Montana
- KURZ KLANGOVÝ ZÁŽITOK 'Hang' v Crans Montana
- Prechádzka vinicami s ochutnávkou v Crans Montana
- Súkromné kúpele pre dvoch v Crans Montana
- Nočná túra na snežniciach, sánkovanie a fondue z Crans Montana
- Túra na snežniciach a sánkovanie z Crans Montana
- Severské dobrodružstvo so sanepsmi na ľadovci Plaine Morte
- Nomádske dobrodružstvo s jakmi k vodopádom La Tièche
- Uprostred stáda: exkluzívna prehliadka pozorovania zvierat v Chermignon d'en Haut
- Nomádske dobrodružstvo: Putovanie s jakmi od Chermignon d'en Haut
- Muly, príroda a raclette na brehu jazera
- Zážitok na ľadovci Plaine Morte zo strediska Crans-Montana
- Alpínistické lezenie v Colorado Garden v Crans-Montane
- Športový tábor pre deti v Crans-Montane
- Cyklokemp pre mladých v Crans-Montana
- Nature Reset v Crans-Montana
- Lístok na pozemnú lanovku do Crans-Montana zo Sierre
