Galleria Baumgartner: alle billetter og turer

Billetter fra operatøren Galleria Baumgartnerfra CHF 9.60

Galleria Baumgartner

Galleria Baumgartner i Mendrisio er et paradis for modelljernbaneentusiaster og teknologielskere. I en imponerende utstilling kan du oppdage historiske lokomotiver, detaljerte modeller og hele miniatyrverdener. Samlingen regnes som en av de mest betydningsfulle i Europa. Romslige anlegg, nøye utformede landskap og sjeldne gjenstander gjør besøket til en spesiell opplevelse for både store og små.

Galleria Baumgartner i Mendrisio er et paradis for modelljernbaneentusiaster og teknologielskere. I en imponerende utstilling kan du oppdage historiske lokomotiver, detaljerte modeller og hele miniatyrverdener. Samlingen regnes som en av de mest betydningsfulle i Europa. Romslige anlegg, nøye utformede landskap og sjeldne gjenstander gjør besøket til en spesiell opplevelse for både store og små.

Åpningstider

Stengt i dag
  • man.Stengt
  • tir.Stengt
  • ons.09:30–17:30
  • tor.Stengt
  • fre.Stengt
  • lør.09:30–17:30
  • søn.09:30–17:30
Billett til Galleria Baumgartner Modelljernbanemuseum i Mendrisio
1/17
Vår anbefaling

Billett til Galleria Baumgartner Modelljernbanemuseum i Mendrisio

Offisiell billett

Besøk Galleria Baumgartner i Mendrisio med tusenvis av modelljernbaner. Utforsk modellskinner, dioramaer og Postmuseet.

  • Oppdag tusenvis av damp-, diesel- og elektriske modelltog
  • Utforsk modellskinner med landskap, broer og landsbyer
  • Besøk dioramaer med gjenskapte stasjoner og jernbanelinjer
Gratis avbestillingGratis avbestilling inntil 24 timer før
StartstedGalleria Baumgartner, Via Stefano Franscini 24, 6850 Mendrisio
fraNOK 116per person
Sjekk tilgjengelighet

Billetter1 Tilbud

Offisielle billetter fra operatøren — Galleria Baumgartner
Billett til Galleria Baumgartner Modelljernbanemuseum i Mendrisio
1/17

Billett til Galleria Baumgartner Modelljernbanemuseum i Mendrisio

Billetter

Besøk Galleria Baumgartner i Mendrisio med tusenvis av modelljernbaner. Utforsk modellskinner, dioramaer og Postmuseet.

  • Oppdag tusenvis av damp-, diesel- og elektriske modelltog
  • Utforsk modellskinner med landskap, broer og landsbyer
  • Besøk dioramaer med gjenskapte stasjoner og jernbanelinjer
Viktig informasjon
Inkludert
  • Inngang til Galleria Baumgartner
Gratis avbestillingGratis avbestilling inntil 24 timer før
MøtestedGalleria Baumgartner, Via Stefano Franscini 24, 6850 Mendrisio
fraNOK 116per person
Sjekk tilgjengelighet
Billett til Galleria Baumgartner Modelljernbanemuseum i Mendrisio
1/17

Billett til Galleria Baumgartner Modelljernbanemuseum i Mendrisio

Billetter

Besøk Galleria Baumgartner i Mendrisio med tusenvis av modelljernbaner. Utforsk modellskinner, dioramaer og Postmuseet.

  • Oppdag tusenvis av damp-, diesel- og elektriske modelltog
  • Utforsk modellskinner med landskap, broer og landsbyer
  • Besøk dioramaer med gjenskapte stasjoner og jernbanelinjer
Viktig informasjon
Inkludert
  • Inngang til Galleria Baumgartner
Gratis avbestillingGratis avbestilling inntil 24 timer før
MøtestedGalleria Baumgartner, Via Stefano Franscini 24, 6850 Mendrisio
fraNOK 116per person
Sjekk tilgjengelighet

Galleria Baumgartner på kartet

Bestillbare opplevelser, steder og arrangementer i oversikten

Alpi

Fortsatt i tvil?

Spør Alpi om den beste billetten til Galleria Baumgartner, hvordan du kommer deg dit og hva som er verdt å gjøre på stedet.

Ikke gå glipp av noen aktiviteter

Abonner på nyhetsbrevet vårt og få reisetips, idéer for fritiden din og passende reiseguider fra Sveits.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og brukervilkår gjelder.