Sigriswil időjárása
11°
Napos
Hőérzet 11° · ↑ 18° ↓ 11°
- Eső
- Szél
- Fagyhatár
Frissítve: 09:00 · Forrás: MeteoSwiss
Helyi előrejelzés: 3655 Sigriswil, 799 m tengerszint feletti magasságban
A következő 48 óra
Napnyugta 18:44
A következő 9 nap
Többnyire napos · Napsütés 5,9 ó
- 1012°0%
- 1215°0%
- 1417°0%
- 1618°0%
- 1817°0%
- 2016°0%
- 2214°0%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 1,9 ó
- 0611°0%
- 0812°0%
- 1014°0%
- 1216°0%
- 1418°0%
- 1618°0%
- 1817°0%
- 2016°0%
- 2215°0%
Esőesély %-ban
Felhős, gyenge eső · Napsütés 2,1 ó
- 0611°4%
- 0811°10%
- 1012°16%
- 1213°27%
- 1414°29%
- 1613°31%
- 1811°41%
- 2010°73%
- 229°75%
Esőesély %-ban
Felhős, eső · Napsütés 0,0 ó
- 067°69%
- 087°67%
- 107°63%
- 128°55%
- 149°45%
- 169°45%
- 189°43%
- 208°31%
- 228°35%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 3,8 ó
- 067°16%
- 088°8%
- 109°8%
- 1211°4%
- 1413°2%
- 1614°4%
- 1813°2%
- 2012°2%
- 2211°6%
Esőesély %-ban
Többnyire napos · Napsütés 5,6 ó
- 068°6%
- 0810°8%
- 1012°10%
- 1214°4%
- 1416°0%
- 1615°4%
- 1814°4%
- 2012°2%
- 2211°12%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 5,1 ó
- 069°20%
- 0810°18%
- 1012°22%
- 1214°16%
- 1415°14%
- 1615°20%
- 1814°14%
- 2012°18%
- 2211°24%
Esőesély %-ban
Napos időszakok, gyenge eső · Napsütés 4,2 ó
- 068°25%
- 089°20%
- 1011°24%
- 1212°18%
- 1413°20%
- 1613°27%
- 1812°25%
- 2011°22%
- 2210°31%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 4,0 ó
- 067°31%
- 088°22%
- 1010°22%
- 1212°18%
- 1413°14%
- 1613°18%
- 1812°24%
- 2010°24%
- 229°24%
Esőesély %-ban
A mai nap számokban
- Napsütés ma5,9 óHolnap 1,9 ó
- Fagyhatár4100–4200 mV: 2600 m-re csökken
- Széllegfeljebb 4 km/hSzéllökések ma: legfeljebb 9 km/h
- Nappal07:44–18:4410 ó 59 perc
Sigriswil – következő eső: V
Esőradar
Forrás: MeteoSwiss · Csapadékradar (mm/h)
Sigriswil éghajlata
Klímaállomás: Interlaken (BE), 578 m tengerszint feletti magasságban, 13,0 km-re, 221 m-rel alacsonyabban, mint Sigriswil · Átlag 1991–2020
Az állomás nem Sigriswil területén van. A távolság és a magasság alapján a leghasonlóbb fekvésű állomást választottuk – értékei Sigriswil esetében csak hozzávetőlegesek.
- Legmelegebb hónap: július, napközben 24°
- Legcsapadékosabb hónap: július, 146 mm
- Legnaposabb hónap: július, 223 ó
Az összes havi érték
Legjobb utazási időszak
Nyár: május–szeptember – azok a hónapok, amelyekben az átlagos napi maximum legalább 15°.
Az elmúlt hónapok a sokéves átlaghoz képest
Az elmúlt 12 hónap átlagosan 1,8 °C-kal melegebb volt a sokéves átlagnál (1991–2020).
A hőmérséklet 1890 óta
Homogenizált mérési sor: Meiringen, 589 m tengerszint feletti magasságban, 23,7 km-re
- +0,44 °C évtizedenként (1961–2025)
- 2016–2025: átlagosan +0,9 °C a sokéves átlaghoz (1991–2020) képest
Forrás: MeteoSwiss, licenc: CC BY 4.0
A legjobb utazási időszak, a havi összehasonlítás és a trend a Swiss Activities saját elemzése a MeteoSwiss adatai alapján.
Mit csináljunk ilyen időben?
Időjárás a közelben
Gyors kérdések
Sigriswil: milyen idő lesz ma?
Sigriswil: milyen idő lesz holnap?
Sigriswil: lesz-e eső a következő 48 órában?
Sigriswil: milyen magasan van a fagyhatár?
Forrás: MeteoSwiss