Meiringen | Hasliberg időjárása
12°
Napos
Hőérzet 12° · ↑ 16° ↓ 12°
- Eső
- Szél
- Fagyhatár
Frissítve: 09:00 · Forrás: MeteoSwiss
Helyi előrejelzés: 3860 Brünig, 1007 m tengerszint feletti magasságban
A következő 48 óra
Napnyugta 18:42
A következő 9 nap
Többnyire napos · Napsütés 6,4 ó
- 1013°0%
- 1215°0%
- 1416°0%
- 1616°0%
- 1815°0%
- 2014°0%
- 2212°0%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 2,3 ó
- 069°0%
- 0810°0%
- 1013°0%
- 1215°0%
- 1416°0%
- 1616°0%
- 1815°0%
- 2014°0%
- 2213°0%
Esőesély %-ban
Napos időszakok, gyenge eső · Napsütés 3,8 ó
- 068°0%
- 088°2%
- 1010°4%
- 1211°12%
- 1411°24%
- 1611°31%
- 189°43%
- 208°57%
- 227°63%
Esőesély %-ban
Felhős, eső · Napsütés 0,0 ó
- 065°55%
- 085°59%
- 106°53%
- 126°47%
- 147°41%
- 168°39%
- 187°31%
- 207°22%
- 226°27%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 6,9 ó
- 068°8%
- 0810°2%
- 1012°4%
- 1214°6%
- 1415°4%
- 1614°4%
- 1812°2%
- 2011°0%
- 2210°0%
Esőesély %-ban
Többnyire napos · Napsütés 6,7 ó
- 067°2%
- 088°4%
- 1011°4%
- 1214°2%
- 1415°2%
- 1615°2%
- 1813°2%
- 2011°2%
- 229°4%
Esőesély %-ban
Többnyire napos · Napsütés 5,5 ó
- 067°10%
- 088°12%
- 1010°14%
- 1212°12%
- 1413°10%
- 1613°14%
- 1812°10%
- 2011°8%
- 229°16%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 4,7 ó
- 066°16%
- 087°16%
- 109°27%
- 1211°22%
- 1412°16%
- 1612°22%
- 1811°20%
- 2010°16%
- 228°25%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 4,1 ó
- 065°12%
- 086°16%
- 109°24%
- 1211°16%
- 1412°10%
- 1612°18%
- 1811°14%
- 209°14%
- 227°24%
Esőesély %-ban
A mai nap számokban
- Napsütés ma6,4 óHolnap 2,3 ó
- Fagyhatár4000–4200 mV: 2600 m-re csökken
- Széllegfeljebb 5 km/hSzéllökések ma: legfeljebb 13 km/h
- Nappal07:42–18:4210 ó 59 perc
Meiringen | Hasliberg – következő eső: V
Esőradar
Forrás: MeteoSwiss · Csapadékradar (mm/h)
Meiringen | Hasliberg éghajlata
Klímaállomás: Meiringen (BE), 589 m tengerszint feletti magasságban, 1,8 km-re, 418 m-rel alacsonyabban, mint Meiringen | Hasliberg · Átlag 1991–2020
Az állomás nem Meiringen | Hasliberg területén van. A távolság és a magasság alapján a leghasonlóbb fekvésű állomást választottuk – értékei Meiringen | Hasliberg esetében csak hozzávetőlegesek.
- Legmelegebb hónap: július, napközben 24°
- Legcsapadékosabb hónap: augusztus, 174 mm
Az összes havi érték
Legjobb utazási időszak
Nyár: május–szeptember – azok a hónapok, amelyekben az átlagos napi maximum legalább 15°.
Tél: nincs olyan hónap, amelyben átlagosan legalább 20 havas nap van.
Az elmúlt hónapok a sokéves átlaghoz képest
Az elmúlt 12 hónap átlagosan 1,9 °C-kal melegebb volt a sokéves átlagnál (1991–2020).
A hőmérséklet 1890 óta
Homogenizált mérési sor: Meiringen, 589 m tengerszint feletti magasságban
- +0,44 °C évtizedenként (1961–2025)
- 2016–2025: átlagosan +0,9 °C a sokéves átlaghoz (1991–2020) képest
Forrás: MeteoSwiss, licenc: CC BY 4.0
A legjobb utazási időszak, a havi összehasonlítás és a trend a Swiss Activities saját elemzése a MeteoSwiss adatai alapján.
Mit csináljunk ilyen időben?
Időjárás a közelben
Gyors kérdések
Meiringen | Hasliberg: milyen idő lesz ma?
Meiringen | Hasliberg: milyen idő lesz holnap?
Meiringen | Hasliberg: lesz-e eső a következő 48 órában?
Meiringen | Hasliberg: milyen magasan van a fagyhatár?
Forrás: MeteoSwiss