Malvaglia időjárása
11°
Napos
Hőérzet 11° · ↑ 20° ↓ 11°
- Eső
- Szél
- Fagyhatár
Frissítve: 03:00 · Forrás: MeteoSwiss
Helyi előrejelzés: 6713 Malvaglia, 372 m tengerszint feletti magasságban
A következő 48 óra
Napkelte 07:39
A következő 9 nap
Részben felhős · Napsütés 4,9 ó
- 0611°0%
- 0812°0%
- 1015°0%
- 1218°0%
- 1420°0%
- 1620°0%
- 1818°0%
- 2016°0%
- 2214°0%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 2,6 ó
- 0610°0%
- 0812°0%
- 1016°0%
- 1219°0%
- 1420°0%
- 1620°0%
- 1818°0%
- 2016°0%
- 2215°0%
Esőesély %-ban
Többnyire napos · Napsütés 5,8 ó
- 0611°0%
- 0812°0%
- 1015°0%
- 1218°0%
- 1419°0%
- 1619°2%
- 1817°12%
- 2015°27%
- 2214°33%
Esőesély %-ban
Felhős, eső · Napsütés 0,9 ó
- 0611°67%
- 0812°67%
- 1013°69%
- 1214°65%
- 1415°57%
- 1614°61%
- 1814°55%
- 2013°47%
- 2212°49%
Esőesély %-ban
Napos időszakok, gyenge eső · Napsütés 3,2 ó
- 0611°45%
- 0812°35%
- 1013°41%
- 1214°35%
- 1415°22%
- 1615°29%
- 1814°24%
- 2013°14%
- 2213°16%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 3,6 ó
- 0611°18%
- 0812°14%
- 1014°14%
- 1216°16%
- 1417°16%
- 1617°18%
- 1816°12%
- 2015°12%
- 2213°20%
Esőesély %-ban
Borult · Napsütés 0,5 ó
- 0611°22%
- 0812°29%
- 1014°35%
- 1216°22%
- 1417°24%
- 1617°24%
- 1816°18%
- 2014°18%
- 2213°25%
Esőesély %-ban
Részben felhős · Napsütés 3,6 ó
- 0610°20%
- 0811°20%
- 1013°25%
- 1215°10%
- 1416°14%
- 1616°16%
- 1815°12%
- 2014°14%
- 2212°22%
Esőesély %-ban
Többnyire napos · Napsütés 3,9 ó
- 069°16%
- 0810°20%
- 1012°20%
- 1215°12%
- 1416°14%
- 1617°14%
- 1815°14%
- 2014°10%
- 2212°16%
Esőesély %-ban
A mai nap számokban
- Napsütés ma4,9 óHolnap 2,6 ó
- Fagyhatár4000–4100 mV: 2600 m-re csökken
- Széllegfeljebb 7 km/hSzéllökések ma: legfeljebb 15 km/h
- Nappal07:39–18:3911 ó 0 perc
© swisstopo · MeteoSwissRadar betöltése …
Malvaglia – következő eső: V
Esőradar
Forrás: MeteoSwiss · Csapadékradar (mm/h)
Mit csináljunk ilyen időben?
Időjárás a közelben
Gyors kérdések
Malvaglia: milyen idő lesz ma?
Részben felhős, 11° és 20° között, 0% esőesély, 4,9 óra napsütés.
Malvaglia: milyen idő lesz holnap?
Részben felhős, 10° és 20° között, 0% esőesély, 2,6 óra napsütés.
Malvaglia: lesz-e eső a következő 48 órában?
Malvaglia – következő eső: V.
Malvaglia: milyen magasan van a fagyhatár?
Ma 4000 m és 4100 m közötti tengerszint feletti magasságban.
Forrás: MeteoSwiss